ShowBiz
Dane Cook martohet me partneren 27 vite më të re, Kelsi Taylor
Demokracia
23:35 | 25 Shtator 2023

Share:

Aktori amerikan, Dane Cook është një burrë i martuar.

Aktori 51-vjeçar është martuar me të fejuarën e tij Kelsi Taylor, sipas People.

Dasma u zhvillua të shtunën në një pronë private në O’ahu, Hawaii. Në ceremoninë në natyrë ishin vetëm 20 të ftuar.

Instruktorja e fitnesit, Kelsi dukej elegante me një fustan të bardhë me vello teksa mbante një buqetë. Dhe Dane ishte e veshur me një kostum blu të errët me kravatë.

“Ne zgjodhëm Haëaiin sepse ka një vend kaq të veçantë në zemrat tona dhe në marrëdhënien tonë”, tha Cook.

“Ishte një nga udhëtimet e para që kemi bërë së bashku dhe vazhdojmë të kthehemi shpesh. Është një oaz i tillë dhe ne nuk mund të ishim më të emocionuar të kishim kaluar javën tonë të dasmës të rrethuar nga bukuria e Oahut”, shtoi ai

“Ne parashikuam diçka që ishte më shumë në linjën e një mbledhjeje të familjes dhe miqve tanë më të afërt”, tha ai.

“Diçka intime, e lidhur dhe e mbushur me argëtim.

“Vendosëm të bënim një pushim të plotë javor me një dasmë pikërisht në mes dhe nuk do ta dëshironim ndryshe! Asgjë më mirë se të kalojmë këtë kohë të veçantë me të gjithë njerëzit tanë të preferuar”, shtoi Cook.

Ajo kishte veshur fustanin Solstice nga Grace Loves Lace, një vello Grace dhe këpucë me taka nga Amina Muaddi.

Aktori më parë i është referuar diferencës së moshës prej 27 vitesh, e cila del në pah gjatë setit të tij të fundit.

“Ne kemi pak diferencë moshe, kështu që është në shfaqje. Nëse ne nuk mund të qeshim me të, atëherë askush tjetër nuk lejohet”, tha ai.

Kelsi tani është vetëm 23 vjeç, por të dy kishin pesë vite që ishin bashkë kur ai i propozoi.

Dane dhe Kelsi po bënin një udhëtim kthimi në korrik të këtij viti në plazhin York të Maine, i cili kishte qenë vendndodhja e udhëtimit të tyre të parë së bashku si çift në vitin 2017, kur ai shfrytëzoi rastin për të shtruar pyetjen.

Ylli stand-up më parë ishte i lidhur me gra të profilit të lartë që ishin më afër tij në moshë, duke përfshirë Jessica Simpson, 42 vjeçe dhe Nicole Scherzinger, 44-vjeçare.

Të ngjashme