ShowBiz
Dafina Zeqiri pozon krah Rita Orës dhe burrit të saj me shqiponjën në ballë
Demokracia
16:24 | 15 Maj 2024

Share:

Dafina Zeqiri ka pozuar krah Rita Orës dhe burrit të saj, Taika Waititi, i cili në ballë ka të vizatuar shqiponjën.

Pos ballit, regjisori Waititi ka bërë shqiponjën edhe me duar.

Këngëtarja Zeqiri e ka ndarë fotografinë në llogarinë e saj në Instagram.

Të ngjashme