ShowBiz
Dafina Zeqiri e quan vetën ”vajzë e keqe”
Demokracia
18:25 | 09 Dhjetor 2022

Share:

Dafina Zeqiri është në përgatitje të projekteve të reja muzikore.

Artistja e mirënjohur siç duket po sjell shumë hite të reja në vitin e ri 2023.

Kjo po shihet fare mirë nga imazhet që po sjell për ndjekësit në rrjetet sociale duke u shfaqur atraktive.

Së fundmi ka postuar foto sesionin e ri ku duken të shkëputura nga videoklipet.

”E keqe, vajzë e keqe”, kishte shkruar ajo në mbishkrim pasi është shfaqur joshëse dhe me poza provokuese.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)

Të ngjashme