COVID-19KosovaSot:7Të gjitha:107,578|Bota 176,485,321
Prishtina 19 °C
Lajme
Çmenduri në SHBA! Djali 12-vjeçar dhe vajza 14-vjeçare rrëmbejnë armët dhe sulmojnë policinë
Demokracia
10:32 | 04 Qershor 2021

Share:

Share:

Share

Tweet

Presidenca s’tregon nëse ka shkëmbyer letrat pë... Sipas vendimit të marrë më datë 3 qershor 2021, Këshilli i Bashkimit Evropian ka vendosur që t...

Dy fëmijët të moshës 12 dhe 14 vjeçare sulmuan me armë policinë në Florida të SHBA, pasi kishin ikur nga shtëpia duke hyrë në një shtëpi tjetër dhe duke vjedhur armë.

Vajza u qëllua dhe u plagos nga policia pasi ajo u drejtoi një armë gjahu oficerëve dhe pasi iu nënshtrua një operacioni, ndodhet në gjendje të qëndrueshme në spital, sipas policisë.

Pamjet e kamerës së trupit të oficerëve së policisë, tregojnë se si efektivët fshiheshin pas pemëve ndërsa fëmijët qëllonin me plumba drejt tyre. Po ashtu shihet edhe momenti kur vajza u qëllua.

Të gjitha