ShowBiz
Çka po ndodh, Juliana “duhet” të dalë nga shtëpia e Big Brother?
Demokracia
12:50 | 09 Dhjetor 2022

Share:

Juliana Nura u ka bërë një prank banorëve të shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Kur emri i saj u thirr për në dhomën e rrëfimeve, ish-missi pasi doli tha se situata është serioze dhe se duhet t’ua kumtojë një lajm.

Ajo me shaka, por pa u kuptuar u tha banorëve të tjerë se për shkak se ka shkelur disa rregulla, duhet të dalë nga shtëpia.

Në videon e mëposhtme mund ta shihni momentin e prank-it, i cili nuk u mor seriozisht nga të tjerët.

 

Të ngjashme