ShowBiz
Cili është shpegimi shkencor se pse David Beckham po bëhet më seksi secilin vit
Demokracia
12:53 | 08 Korrik 2021

Share:

Në natën e kaluar kur Angli dhe Danimarka luajtën dhe Anglia fitoi 2 me 1, ajo që ra më shumë në sy ishte fakti se David Beckham po dukej më mirë se kurrë, jo që është dukur ndonjëherë keq.

Futbollisti dhe burri i Victoria Beckham ishte I pranishëm në mesin e figurave të shumta të famshme, mirëpo fakti se sa seksi dukej ai, mori vëmendjen e mediave.

“Si e shpjegon shkenca faktin që David Beckham po bëhet më seksi secilin vit”, është pyetja që kanë parashtruar mediat pas fotografimit të tij dhe kjo është pyejtja që bëjmë të gjithë ne.

Të ngjashme