ShowBiz
Chris Brown akuzon Kanye West për tradhëti
Demokracia
14:01 | 31 Gusht 2021

Share:

Si jo rrallë herë, secila nismë e Kanye West duket sikur shoqërohet me polemika e pakënaqësi.

Tani është fjala për albumin e ri të quajtur Donda, e cili që prej publikimit mori vëmendje.

Sipas Chris Brown, i cili kishte bashkëpunuar me Kanye dhe besonte se do të paraqitej tek kënga Neë Again, ka treguar se është i zhgënjyer që pjesa e tij është hequr.

 

Të ngjashme