ShowBiz
Çfarë fshihet pas suksesit të këngës “Semafori” flasin MC Kresha dhe Lyrical Son
Demokracia
23:22 | 30 Shtator 2022

Share:

Ka vite që dyshja Lyrical Son dhe MC Kresha kanë publikuar këngën “Semafori”.

Mirëpo ky projekt muzikor vazhdon të dëgjohet në koncerte e mbrëmje muzikore edhe sot, shkruan lajmi.net.

E dyshja së fundmi në intervistë për emisionin “Mirage” treguan se çfarë fshihet pas suksesit të kësaj këngë.

Për ta kuptuar këtë ndiqeni videon:

Të ngjashme