ShowBiz
Bora Zemani shtatzënë? Ja cila është e vërteta
Demokracia
16:27 | 18 Dhjetor 2021

Share:

Moderatorja shqiptare, Bora Zemani vazhdon të jetë emri më i përfolur në mediet rozë.

Jeta e saj private është në fokus dhe shkak u bë hyrja e ish të dashurit në “Big Brother Vip”.

Krahas Donaldit, Bora është përfolur së fundmi se është në pritje të ëmbël.

Mirëpo burime të Prive kanë mësuar se një gjë e tillë nuk është e vërtetë dhe shtatzënia nuk është në planet e afërta të moderatores.

Të ngjashme