ShowBiz
Bledi Mane tregohet i ashpër me Luizin, ja si e quan atë
Demokracia
20:42 | 20 Shtator 2023

Share:

Gazetari Bledi Mane herë pas herë në intervistat e tij nuk i ka kursyer “thumbat” apo ironitë ndaj Luiz Ejllit.

Së fundi duke përmendur faktin që tashmë çdokush ka akses në internet, Mane po nënkuptonte votat që i dha publiku Ejllit në spektaklin e njohur.

“Trushplarët e pa arsimuar votojnë, ashtu si mua që mund të kem mbaruar masterin dhe ky është defekti më i madh i kësaj demokracie, sepse këta trushplarët duke bërë të marrin më qafë”.

Megjithatë, ai theksoi se deklaratën e dha në tërësi duke lënë të kuptohet se pse bota nuk po ecën ashtu siç duhet.

Të ngjashme