ShowBiz
Bella Hadid zbulon të dashurin e saj
Demokracia
21:46 | 08 Korrik 2021

Share:

Supermodelja Bella Hadid është në lidhje dashurie me Marc Kalman.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Bella përmes disa fotografive.

“Periudha më e mirë e jetës sime. E shëndetshme, duke punuar dhe e dashur”, ka shkruar Bella në Instagram.

Kalman është një drejtor arti dhe ka dizajnuar vepra arti për albumin e Travis Scott.

 

 

Të ngjashme