COVID-19KosovaSot:728 Të gjitha:166,862|Bota 329,154,731
ShowBiz
Beatrix Ramosaj shihet gjysmë e zhveshur para fillimit të spektaklit të BB VIP
Demokracia
20:06 | 14 Janar 2022

Share:

Share:

Share

Tweet

Granit Xhaka tregon të vërtetën: Kjo është arsy... Tema e cila ka preokupuar gjithë shqiptarët ndër vite ishte mos ardhja e Granit Xhakës për ta p...

Spektakli Big Brother VIP ka marr vëmendje të madhe dhe banorët komentohen pothuajse për secilin veprim që bëjnë.

Duke qenë të rrethuar me kamera 24 orë, ata shpesh herë ndodhen edhe në situata të sikletshme, dhe një e tillë së fundmi ka ndodhur edhe me Beatrix Ramosaj.

Gjatë kohësh që të gjithë ndodheshin në dhomën e grimit duke u bërë gati për spektaklin e sotëm, në një momente Beatrix shihet gjysmë e zhveshur teksa mundohet ta mbuloi gjoksin me duar.

Këngëtarja shihet e veshur me një fustan të gjelbër dypjesësh, ndërsa ndihmohet nga grimeret gjatë momentit kur ndodhet ‘topless’, shkruan Telegrafi. Ndërkohë, kujtojmë që ditëve të fundit kishte një ftohje mes raportit të këngëtares dhe partnerit të saj, Donaldit, por që dyshja janë sqaruar duke vazhduar kështu ta shijojnë romancën e tyre që lindi brenda shtëpisë.

Ndryshe, sonte (e premte) mbahet spektakli javorë që pritet edhe eliminimi i njërit prej banorëve. 

* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD, të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të gjitha