ShowBiz
Beatrix flet për shoqërinë me Neymarin: Më shkroi në Instagram
Demokracia
14:12 | 23 Dhjetor 2021

Share:

Beatrix vite më parë pati rrëfyer se ka shoqëri të mirë me lojtarin e njohur Neymar dhe Mbappe.

Beatrix këtë shoqëri e diskutojë sërish, por kësaj radhe me banorët e shtëpisë, shkruan lajmi.net.

Dagz-i ishte ai që e pyeti atë rreth disa lajmeve që ishte përfolur për Beatrixën.

Donaldi në bisedë e sipër e pyeti Beatrixin se si kishte ndodhur njohja.

Ajo rrëfeu se i kishte shkruar Neymari në Instagram, dhe më pas rrethi shoqëror i bëri të njihen.

Kujtojmë se këngëtarja nuk jeton në Kosovë dhe udhëton shumë nëpër botë.

Të ngjashme