OpEd
“BE ka vendos sanksione, SHBA po ka mirëkuptim për Serbinë”
Demokracia
20:07 | 16 Shtator 2023

Share:

Profesori universitar, publicisti e shkrimtari, Milazim Krasniqi, ka reaguar përmes një postimi në profilin e tij në Facebook, duke thënë se ata që kanë pasur dëshirë që Kosova të ketë marrëdhënie të këqija me ShBA-në dhe BE-në, atë dëshirë tash e kanë të plotësuar.

“Ata që kanë pasur dëshirë që Kosova të ketë marrëdhënie të këqia me SHBA-në e BE-në tashmë atë dëshirë e kanë të plotësuar. BE ka vendos sanksione, SHBA po ka mirëkuptim për Serbinë”, ka shkruar Krasniqi në profilin e tij në Facebook.

Të ngjashme
OpEd • 23 Shtator 2023