COVID-19KosovaSot:7Të gjitha:107,578|Bota 176,485,321
Prishtina 19 °C
Lifestyle
Balenciaga prezanton sandalet e gomës me taka dhe nuk do ta besoni sa kushtojnë
Demokracia
18:05 | 10 Qershor 2021

Share:

Share:

Share

Tweet

E pëson edhe një politikan tjetër: Momenti kur ... Jean-Luc Melenchon, politikan francez, kandidat në zgjedhjet presidenciale, ka përjetuar një mome...

Sandalet e gomës të njohura si “Crocs” pas disa vitesh do të jenë në modë si asnjëherë më parë.

Në fillim marka Gucci, e tani Balenciaga ka prezantuar këto sandale, aspak të lira, shkruan Demokracia.com.

Por për dallim nga “Crocs-at” e tjera, këto janë me taka, dhe të themi të drejtën janë shumë të shëmtuara.

Ndonëse ende nuk është caktuar çmimi përfundimtar, mendohet se ato do të shiten për 650 dollarë.

“Balenciaga Crocs 2.0”u njoftuan më 6 qershor dhe morën reagime të shumta për shkak të pamjes së pazakontë.

Ky është bashkëpunimi i dytë i markave Balenciaga dhe Crocs. /Demokracia.com/

Të gjitha