COVID-19KosovaSot:42Të gjitha:108,073|Bota 195,565,304
Prishtina 35 °C
ShowBiz
Babai i Meghan Markle prap në vemendje të mediave
Demokracia
21:25 | 11 Qershor 2021

Share:

Share:

Share

Tweet

​Fillon seanca, pritet miratimi i rishikimit të... Deputetët e Kuvendit të Kosovës janë mbledhur të mërkurën për ta miratuar në lexim të dyt...

Babai i Meghan Markle, është intervistuar nga një TV Show, ku ka kërcënuar se do të publikojë disa prova jo të mira, për sjelljen e Meghan kundrejt tij.

Përsa i përket lindjes së Lilibet, ai e ka marrë vesh përmes lajmeve në radio. Thomas Markle tregon se është duke iu lutur Meghan-it për të takuar mbesën dhe kërkon të falet.

“Jam shumë i dëshpëruar që nuk arrij ta takoj mbesën time.”

Thomas ka shprehur në këtë intervistë se mund të publikojë sjelljen e ashpër që Meghan bën ndaj tij.

Dukesha e Sussex nuk ka folur me të atin që prej ditës së martesës së saj me Princ Harry, pasi dyshohet se ky i fundit ka qortuar Thomasin për shfaqjen e disa fotografive të rreme.

Që prej asaj dite 74-vjeçari ka dhënë një sërë intervistash, nëpërmjet të cilave pretendonte se e bija do të dëshironte që ai të kishte vdekur. Ai gjithashtu tregoi se e kanë ndaluar të hyjë në Pallatin Kensigton, si dhe se nuk ka asnjë mënyrë për të kontaktuar me vajzën e tij të vogël.

Meghan Markle,vitin e kaluar ka akuzuar tabloidët britanikë duke thënë se shkatërruan marrëdhënien e saj me babain. Sipas saj atij i ishin ofruar para që të bënte komente negative për të duke thënë se nuk e telefonon, nuk do t’ja dijë për të etj.

Menjëherë pas lindjes së saj, Thomas tha për The Sun në internet: “Unë jam shumë i kënaqur që vajza ime dhe mbesa ime e re patën një lindje të suksesshme. I uroj gjithë dashurinë dhe fatin më të mirë.”

 

Të gjitha