ShowBiz
Azemi me fjalë popullore: Një fjalor thotë ‘zogun lëre të fluturojë, nëse të do kthehet’
Demokracia
19:55 | 20 Nëntor 2023

Share:

Banorët e Big Brother VIP Kosova, Blero dhe Azemi kanë zhvilluar një bisedë mbi temën e romancave.

Kësisoj, pasi Blero i dha disa këshilla Azemit, edhe ky i fundit zbuloi diçka që ka mësuar nga të vjetrit.

“Një fjalorth thotë se ‘zogun leje me fluturu, nëse të do kthehet, nëse s’të kthehet s’ka qenë për ty”, ka thënë ai pos tjerash.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Të ngjashme