ShowBiz
Artisti Redon Berani lanson projketin e tij më të ri “Intro”
Demokracia
19:28 | 24 Janar 2023

Share:

Artisti i njohur kosovar, Redon Berani ka lansuar projektin e tij më të ri të qujatur “Intro”. 

Redoni është djali i këngëtares dhe kompozitorit, Gili dhe Ilir Berani.

Ai ka lansuar gjithsej 7 projekte të tij muzikore dhe 2 albume.

Këngën e fundit “Intro”, Redoni e bëri në bashkëpunim me artisin Røn, shkruan Demokracia.com.

VIDEO:

Të ngjashme