ShowBiz
Artani ndryshon stilin e flokëve
Demokracia
12:36 | 25 Janar 2023

Share:

Artani ka vendosur të ndryshojë stilin e flokëve.

Me t’u zgjuar në mëngjes, komediani shkoi në banjo dhe rregulloi flokët, duke i kthyer ato në të drejta nga kaçurrela siç edhe i ka.

Ndiqni videon.

Të ngjashme