Lajme
Arrestohet i dyshuari për sulm seksual ndaj një gruaje para tri javësh në Mitrovicë
Demokracia
08:59 | 20 Nëntor 2022
Ilustrim

Share:

Një burrë është arrestuar nën dyshimin për sulm seksual para tri javës në Mitrovicë.

Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka njoftuar se i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“SULM SEKSUAL/Mitrovicë 01.11.2022 – 18:00. Lidhur me rastin, me vendim të prokurorit është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e PK-së./Demokracia.com

Të ngjashme