Sport
Antonio: Salahu ishte i gatshëm të shkonte në Arabi
Demokracia
19:37 | 18 Shtator 2023

Share:

Sulmuesi i West Ham Unitedit, Michail Antonio, është i bindur që Mohammed Salah ishte gati që të shkonte për të luajtur në Arabinë Saudite.

Ylli egjiptas kishte marrë një ofertë marramendëse sivjet për t’u transferuar te Al-Ittihadi, por vendosi të mbetej te të Kuqtë.

“Ai nuk e refuzoi atë ofertë, s’ka mundësi. Atë e kishin zënë dhe të Kuqtë ia kishin vënë një shigjetë të kuqe: Ti nuk je duke shkuar askund.”

 

Të ngjashme