COVID-19KosovaSot:42Të gjitha:108,073|Bota 195,565,304
Prishtina 35 °C
Sport
Anglia dhe Kroacia baras pas 45 minutave të para
Demokracia
15:45 | 13 Qershor 2021

Share:

Share:

Share

Tweet

Deklaroi se është fat që aksidenti nuk ka ndodh... Oda e Mjekëve të Kosovës i ka reaguar deputetes, Albena Reshitaj, pasi kjo e fundit gjatë së ma...

Kombëtarja e Anglisë dhe ajo e Kroacisë kanë mbyllur pjesën e parë me barazim.

Anglia dhe Kroacia kanë luajtur 0-0 pas 45 minutave të para në takimin e vlefshëm për Grupin D në Kampionatin Evropian “Euro2020”, raporton Demokracia.com.

“Tre Luanët” dominuan në gjitha aspektet por pa arritur kuadratin e portës.

Madje, qysh në minutën e 6-të, Phil Foden i Anglisë goditi shtyllën.

Dy kombëtares në fjalë janë favoritë për të kaluar grupin, por lufta për vendin e parë do të përcaktohet nga kjo përballje. /Demokracia.com

Të gjitha