COVID-19KosovaSot:42Të gjitha:108,073|Bota 195,565,304
Prishtina 36 °C
Lajme
Aksident mes një kamioni dhe një veture rrugës për Mitrovicë
Demokracia
13:39 | 16 Korrik 2021

Share:

Share:

Share

Tweet

Kurti mbledh ministrat, nuk dihet se çfarë do t... Qeveria e Kosovës pritet që sot të mbajë mbledhje nga ora 13:00. Kjo është bërë e ditur për...

Një aksident trafiku me një kamioni dhe një veture ka ndodhur te rreth rrotullimi për në Mitrovicë.

Lexues të Demokracia.com kanë dërguar video, në të cilën shihet një aksident trafiku mes një veture dhe një kamioni.

Në video përveç dëmeve materiale nuk duket se ka persona të lënduar./Demokracia.com/

Të gjitha