Kuriozitete
Ajo shfaqi të gjitha “krimet” që macja kishte bërë në një muaj
Demokracia
09:00 | 18 Maj 2023

Share:

Një përdoruese e TikTok ka publikuar një video gazmore që tregon të gjitha “krimet” që macja e saj ka kryer në vetëm një muaj.

Prapësia përfshin shkatërrimin e pronës (ajo theu një gotë), sulmin fizik (ajo e gërvishti), ndjekjen, shkeljen (ajo u hodh në frigorifer) dhe të ngjashme.

Videoja bëri që përdoruesit e TikTok të qeshin dhe mblodhi gati 30 mijë shikime.

“I liruar nga të gjitha akuzat”, “Ajo nuk është fajtore për shkak të bukurisë së saj”, “Gjykata e shpall të pafajshme macen”, “Ajo është shumë e lezetshme”, “Lëreni atë”, “Nuk është ajo”, janë vetëm disa nga komentet e njerëzve nën videon. /Telegrafi/

@guccieandlindo Awaiting jury trial 👩‍⚖️ #catsoftiktok #funnycatsoftiktok #petsoftiktok #petfluencer #catfluencer #thenawtycats #twonawtycats #CapCut ♬ Law and Order – The Hollywood Prime Time Orchestra

Të ngjashme