COVID-19KosovaSot:12Të gjitha:228,292|Bota 526,816,831
ShowBiz
Adrola Dushi urim special për ish-partnerim për lidhjen me Fifin: S’kam gjë kundër…
Demokracia
23:11 | 13 Maj 2022

Share:

Modelja Adrola Dushi ka uruar ish-parnerin e saj Adis Patushin për lidhjen e tij me këngëtaren Fifi.

E ftuar mbrëmjen e sotme në “Më lër të flas”, Adrola i bëri një urim special çiftit, duke i uruar jetë të gjatë dhe të lumtur.

DonaldiA e ke uruar Adisin për lidhjen e re me Fifin?          

AdrolaDoni ta uroj këtu? Jetë të gjatë dhe të lumtur çiftit

DonaldiËshtë për të mirë kjo apo jo?

AdrolaPo, sigurisht? S’kam asgjë kundra lidhjeve unë, jam shumë pro lidhjeve të dashurisë.

Adrola dhe Adisi janë prindër të një djali dhe janë ndarë para disa vitesh. Adisi e ka nisur romancën me Fifin pas daljes së saj nga “Big Brother Vip”.

Të ngjashme