ShowBiz
Adri dhe Iliriana sjellin këngën e re “Ti kur dojshe”
Demokracia
23:06 | 17 Qershor 2024

Share:

Adri dhe Iliriana kanë prezantuar ditën e sotme (e hënë) projektin më të ri muzikor.

“Ti kur dojshe” mban titullin kënga, të cilën e kanë kompletuar edhe nga ana vizuale.

Dyshja vijnë me një paraqitje të mrekullueshme në klip, ku edhe kanë marrë vëmendje me paraqitjen.

Foto: Screenshot/YouTube

Ky projekt tashmë ndodhet në platformën YouTube dhe besohet se do të pëlqehet nga publiku.

Të njëjtit pas daljes nga Big Brother VIP Kosova 2 kanë sjellë një mori këngësh që edhe u pritën mirë nga fansat.

Foto: Screenshot/YouTube

Çifti mori vëmendje të madhe gjatë kohës që ishte brenda, duke u pëlqyer për lojën që zhvilluan si dhe për energjinë pozitive.

Ata tani po vazhdojnë të jenë shumë të kërkuar në tregun muzikor shqiptar.

Të ngjashme