ShowBiz
A e dini se sa vjeçare është Efi? Do habiteni me moshën e saj
Demokracia
20:16 | 07 Shkurt 2023

Share:

Efi Dhedhes është bukuroshja të cilën publiku e njohur përmes “Përputhen”, ndërkohë që së fundi u bë tejet e famshme nga pjesëmarrja e saj në “Big Brother VIP Albania”.

Duket e pjekur, e matur, me vetëbesim, por është vetëm 26 vjeç.

Efi, të cilen për sa i përket pamjes e krahasojnë me Elvana Gjaten dhe Bora Zemanin, me profesion është grimere.

Efi, pas daljes nga shtëpia e “Big Brother VIP Albania”, e ka konfirmuar dashurinë e një publiku tejet të gjërë.

Të ngjashme