COVID-19KosovaSot:10Të gjitha:160,540|Bota 241,295,858
Prishtina 9 °C
ShowBiz
5 të famshmet shtatzëna që treguan se si mund të dukeni bukur gjatë kësaj periudhe
Demokracia
16:47 | 13 Tetor 2021

Share:

Share:

Share

Tweet

Podujeva në balotazh, garë e ngushtë mes VV-së ... Në komunën e Podujevës tashmë janë numëruar mbi 99 për qind e votave. Ku sipas këtyre rezult...

Derisa në kohët moderne të qenit shtatzënë, nuk është më një justifikim për të mos veshur fustane të ngushta që tregojnë figurën, në të kaluarën gratë mbanin veshje modeste gjatë shtatzënisë.

Në këtë periudhë të jetës, ato zgjidhnin rroba të gjera, të buta dhe të rehatshme që mund të fshehin dhe mbulojnë barkun e rrumbullakosur.

Bright Side ka mbledhur fotografi të të famshmëve, duke vërtetuar se shtatzënia nuk është arsye për të veshur rroba të mërzitshme.

Miranda Kerr

Kylie Jenner

Kerry Washington

Dania Ramirez

Ciara

/Demokracia.com/

Të gjitha