COVID-19KosovaSot:0Të gjitha:272,214|Bota 650,702,814
ShowBiz
10 vite në skenë, Kida jep një mesazh për fansat e saj: U rrita me dashurinë që më dhatë ju
Demokracia
21:00 | 08 Shtator 2022

Share:

Janë bërë plot 10 vite që kur Orkidea Latifi, e njohur me emrin e artit Kida, iu bashkua tregut muzikor. Këngëtarja arriti të fitonte menjëherë zemrat e publikut, këngët e së cilës ktheheshin menjëherë në hite, dhe tashmë renditet në mesin e artisteve më të mira sa i përket industrisë muzikore shqiptare.

Teksa ka reflektuar për këtë dekadë karrierë, këngëtarja ka shprehur falenderimet për të gjithë fansat e saj. “Po bëhen 10 vite, e unë u rrita bashkë me dashurinë që ma dhatë ju. Ju më keni bërë ëndrrën time realitet sa herë që kam parë se po këndoni bashkë me mua, ju jeni zëri më i bukur që kam dëgjuar.

Çdo brohoritje e juaja mua më ka dhënë vullnet për të punuar fort e të jem aty për ju gjithmonë. Nuk do të ndalem asnjëherë duke e bërë punën që dua më së shumti, ku shpërblim marr buzëqeshjet e juaja. Ju dua shumë, urs always #Kida ❤️”, shkroi ajo krahas videos nga koncerti në sheshin Skënderbej.

Të ngjashme